Formulari de cerca

Dl Dm Dc Dj Dv Ds Dg
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
Premiats en edicions anteriors

I CONCURS NACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 1991

NIVEL JUVENIL (hasta 21 años)
Primer Premi Sergio Sapena Martínez 20 anys Catarroja (Valencia)
Segon Premi M. Jacinto Rodríguez Molleja 20 anys Zaragoza
Tercer Premi Miriam Gómez Morán 17 anys Madrid
Premi M. Espanyola Sergio Sapena Martínez 20 anys Catarroja (Valencia)

 

 

NIVELL INFANTIL (hasta 14 anys) 

Primer Premi Mª Angel García Soria 13 anys Yecla (Murcia)
Segon Premi Ana Jurgens Mestre 14 anys Barcelona
Tercer Premi Inocencio Negrín Dorta 14 anys La Laguna (S.C. de Tenerife)
Premi M. Espanyola Ana Jurgens Mestre 14 anys Barcelona

 

II CONCURS NACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 1992

 

NIVELL JUVENIL (hasta 21 anys)
Primer Premi Carlos Márquez Fernández 20 anys Málaga
Daniel del Pino Gil 20 anys Madrid
Segon Premi Desierto
Tercer Premi Santiago Casero Alcañiz 19 anys Buñol (Valencia)
Premi M. Espanyola Santiago Casero Alcañiz 19 anys Buñol (Valencia)

 

 

NIVELL INFANTIL (hasta 15 anys)
Primer Premi Jesús Polonio Reberiego 15 anys Málaga
Segon Premi Mario Bernardo Fernández 15 anys Mieres (Asturias)
Ana Jurgens Mestre 15 anys Barcelona
Tercer Premi Elías Morant Amézaga 14 anys C.de Rugat (Valencia)
Premi M. Espanyola Alfredo García Lacal 15 anys Carlet (Valencia)

 

III CONCURS NACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 1993

 

CATEGORÍA A (hasta 25 anys)
Primer Premi Miguel Villalba Auñón 24 anys Barcelona
Segon Premi Javier Mut Palmer 21 anys P. de Mallorca
J. Manuel Padilla Córdoba 25 anys Málaga
Tercer Premi Desierto
Premi M. Espanyola Javier Mut Palmer 21 anys P. de Mallorca

 

 

CATEGORÍA B (hasta 17 anys)
Primer Premi Oscar Martín Castro 17 anys A. de Guadaira (Sevilla)
Segon Premi José Menor Martín 16 anys Sabadell (Barcelona)
Lluis Rodríguez Salvá 17 anys Girona
Tercer Premi Nauzet Mederos Martín 17 anys Las P. de G. Canaria
Oscar Arroyo Terrón 17 anys Ávila
Premi M. Espanyola Lluis Rodríguez Salvá 17 anys Girona

 

 

CATEGORÍA C (hasta 13 anys)
Primer Premi Carlos Cortina Tarrasó 13 anys Alzira (Valencia)
Segon Premi Iñaki Casado Delgado 13 anys San Sebastián
Mª Amparo Pous Sanchis 13 anys Algemesí (Valencia)
Miyuki téllez Onoda 13 anys S. Fernando (Cádiz)
Tercer Premi Jordi Nogués Escribá 13 anys Carlet (Valencia)
Gloria Revert Lázaro 12 anys Alicante

 

IV CONCURS NACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 1994

 

CATEGORÍA A (hasta 25 años)
Primer Premi Jesús Pinillos Quiroga 23 anys S.C. de Tenerife
Segon Premi Carlos Apéllaniz Martínez 22 anys Irún (Guipúzcoa)
Tercer Premi Manuel Carrasco Tubio 23 anys Cádiz
Premi M. Espanyola Jesús Pinillos Quiroga 23 anys S.C. de Tenerife

 

 

CATEGORÍA B (hasta 18 anys)
Primer Premi Penélope Aboli Argüello 17 anys Mieres (Asturias)
Segon Premi Mario Bernardo Fernández 17 anys Mieres (Asturias)
Tercer Premi Jesús Jorge Ucieda 17 anys Madrid
Premi M. Espanyola Penélope Aboli Argüello 17 anys Mieres (Asturias)

 

 

CATEGORÍA C (hasta 14 anys)
Primer Premi Pedro Casals Fernández 12 anys Madrid
Segon Premi Juan de la Rubia Romero 12 anys Castellón
Tercer Premi Marita Primo Rocher 13 anys Benimodo (Valencia)

 

V CONCURS NACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 1995

 

CATEGORÍA A (hasta 25 anys)
Primer Premi Juan F. Lago Cuellar 24 anys Campillos (Málaga)
Segon Premi Ricardo Martínez Descalzo 25 anys Alicante
Tercer Premi Desierto
Premi M. Espanyola Ricardo Martínez Descalzo 25 anys Alicante

 

 

CATEGORÍA B (hasta 18 anys)
Primer Premi Carmen Yepes Martín 16 anys Mieres (Asturias)
Segon Premi Carlos Cortina Tarrasó 15 anys Alzira (Valencia)
Tercer Premi J. Manuel López Blanco 17 anys Madrid
Premi M. Espanyola Carlos Cortina Tarrasó 15 anys Alzira (Valencia)

 

 

CATEGORÍA C (hasta 14 anys)
Primer Premi P. Manuel González Holgado 13 anys San Sebastián
J. Ignacio Porras Machí 14 anys Alpedrete (Madrid)
Segon Premi F. José Arrebola Baena 14 anys Lucena (Córdoba)
Tercer Premi Claudia Pérez Inesta 14 anys Gijón (Asturias)
Premi M. Espanyola J. Ignacio Porras Machí 14 anys Alpedrete (Madrid)

 

VI CONCURS NACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 1996

 

CATEGORÍA A (hasta 25 anys)
Primer Premi Javier Mut Palmer 24 anys P. de Mallorca
Segon Premi Miriam Gómez Morán 22 anys Madrid
Tercer Premi Lluis Rodríguez Salvá 20 anys Girona
Premi M. Espanyola Lluis Rodríguez Salvá 20 anys Girona

 

 

CATEGORÍA B (hasta 18 anys)
Primer Premi Carles Marín Moret 18 anys Valencia
Javier Perianes Granero 18 anys Nerva (Huelva)
Segon Premi Desierto
Tercer Premi Mª Pilar López Calzada 16 anys Sariñena (Huesca)
Ignacio Millán Santacreu 16 anys Valencia
Premi M. Espanyola Javier Perianes Granero 18 anys Nerva (Huelva)

 

 

CATEGORÍA C (hasta 14 anys)
Primer Premi Borja Miguel Edo Cebrián 11 anys Valencia
Segon Premi Laura Bellver Alvarez 14 anys Madrid
Iván Luis Macias Madero 14 anys Moguer (Huelva)
Arkaitz Mendoza Rodríguez 13 anys San Sebastián
Tercer Premi Victor Petit Flores 13 anys Alginet (Valencia)
Mª Angeles Máñez Asensi 12 anys Sueca (Valencia)
Premi M. Espanyola Arkaitz Mendoza Rodríguez 13 anys San Sebastián

 

VII CONCURS INTERNACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 1998

 

CATEGORÍA A (hasta 28 anys)
Primer Premi Gustavo Díaz Jerez 28 anys S.C. de Tenerife
Segon Premi Hisako Kawamura 16 anys Osaka (Japón)
Tercer Premi Ricardo Martínez Descalzo 27 anys Alicante
Desierto
Premi M. Espanyola Gustavo Díaz Jerez 28 anys S.C. de Tenerife

 

 

CATEGORÍA B (hasta 18 anys)
Primer Premi Hisako Kawamura 16 anys Osaka (Japón)
Segon Premi Carlos Cortina Tarrasó 18 anys Alzira (Valencia)
Tercer Premi Antonio Ortiz Ramírez 17 anys Campillos (Málaga)
Alina Pociute 16 anys Vilnius (Lituania)
Premi M. Espanyola Carlos Cortina Tarrasó 18 anys Alzira (Valencia)
Hisako Kawamura 16 anys Osaka (Japón)

 

 

CATEGORÍA C (hasta 14 anys)
Primer Premi Judith Jáuregui Fernández 13 anys San Sebastián
Segon Premi Diana Gabrielyan 11 anys Yerevan (Armenia)
Tercer Premi Aranzazu Díaz Díaz 14 anys Afaro (S.C. de Tenerife)
Mario Santander Oliván 12 anys Huesca
Salvador García Raro 13 anys Sagunto (Valencia)
Premi M. Espanyola Victor Petit Flores 14 anys Alginet (Valencia)
Lorena de Tena Camacho 13 anys Granada

 

VIII CONCURS INTERNACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 1999

 

CATEGORÍA A (hasta 28 anys)
Primer Premi Raimon Garriga Moreno 24 anys Barcelona
Segon Premi Teodora Satolia 24 anys Chicago (U.S.A.)
Tercer Premi No Okamura Kioung-Mi 26 anys Osaka (Japón)
Ricardo Martínez Descalzo 28 anys Alicante
Premi M. Espanyola Raimon Garriga Moreno 24 anys Barcelona
No Okamura Kioung-Mi 26 anys Osaka (Japón)

 

 

CATEGORÍA B (hasta 18 anys)
Primer Premi Alina Pociute 17 anys Vilnius (Lituania)
Segon Premi Desierto
Tercer Premi Enrique Bernardo de Quirós 17 anys Madrid
Fan Mo 16 anys Gansu (China)
Premi M. Espanyola Fan Mo 16 anys Gansu (China)
Alina Pociute 17 anys Vilnius (Lituania)

 

 

CATEGORÍA C (hasta 14 anys)
Primer Premi Peru Fano Santamaría 13 anys San Sebastián
Segon Premi Antonio Galera López 14 anys Picanya (Valencia)
Mireia Crispín Ortúzar 10 anys El Puig (Valencia)
Tercer Premi Cristina Casp Hervás 13 anys Carlet (Valencia)
Beatriz González Díez 14 anys Segovia
Premi M. Espanyola Peru Fano Santamaría 13 anys San Sebastián

 

IX CONCURS INTERNACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 2000

 

CATEGORÍA A (hasta 28 años)
Primer Premi Lluis Rodríguez Salvá 23 anys Girona
Segon Premi Antonio Ortiz Ramírez 19 anys Campillos (Málaga)
Natalia Belkova 25 anys Moscú (Rusia)
Tercer Premi Desierto
Premi M. Espanyola Lluis Rodríguez Salvá 23 anys Girona

 

 

CATEGORÍA B (hasta 18 anys)
Primer Premi Desierto
Segon Premi Tatiana Suntseva 16 anys Saratov (Rusia)
Tercer Premi Roger Sana Gimerá 16 anys Barcelona
Premi M. Espanyola Xavier Torres Cuenca 18 anys Alberic (Valencia)

 

 

CATEGORÍA C (hasta 14 anys)
Primer Premi Noelia Fernández Rodiles 14 anys Avilés (Asturias)
Segon Premi Sandra Barberá Bosch 14 anys Alginet (Valencia)
Tercer Premi Patricia García Gil 12 anys Zaragoza
Marta López Fernández 13 anys S. Compostela (La Coruña)
Premi M. Espanyola Noelia Fernández Rodiles 14 anys Avilés (Asturias)

 

X CONCURS INTERNACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 2001

 

CATEGORÍA A (hasta 28 anys)
Primer Premi Stanislav Batchkovski 27 anys Saratov (Rusia)
Segon Premi Christian Badian 28 anys B. Aires (Argentina)
Fedele Antonicelli 27 anys Bari (Italaia)
Tercer Premi J. Carlos Rodríguez Martínez 25 anys Granada
Premi M. Espanyola J. Carlos Rodríguez Martínez 25 anys Granada

 

 

CATEGORÍA B (hasta 18 anys)
Primer Premi Monika Quinn 16 anys Warzawa (Polonia)
Segon Premi Desierto
Tercer Premi Alejandro Ormaza Vera 17 anys Guayaquil (Ecuador)
Ania de Isla Hermida 18 anys Avilés (Asturias)
Premi M. Espanyola Monika Quinn 16 anys Warzawa (Polonia)

 

 

CATEGORÍA C (hasta 14 anys)
Primer Premi Polina Krymskaia 9 anys Moscú (Rusia)
Segon Premi Ricardo Pérez Merino 12 anys Madrid
Tercer Premi Adriana Fernández González 11 anys Zaragoza
Moye Kolodin 13 anys Freiburg (Alemania)
Ana Beatriz Tejado Castillo 12 anys Alcazar de San Juan (C. Real)
Premi M. Espanyola Ricardo Pérez Merino 12 anys Madrid

 

XI CONCURS INTERNACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 2002

 

CATEGORÍA A (hasta 28 anys)
Primer Premi Inese Klotina 23 anys Riga (Letonia)
Segon Premi Ángel Sanzo Herrera 28 anys Antequera (Málaga)
Tercer Premi Takahiro Mita 28 anys Tokio (Japón)
Premi M. Espanyola Takahiro Mita 28 anys Tokio (Japón)

 

 

CATEGORÍA B (hasta 18 anys)
Primer Premi Luis del Valle del Valle 18 anys Torre del Mar (Málaga)
Segon Premi Desierto
Tercer Premi Desierto
Premi M. Espanyola Luis del Valle del Valle 18 anys Torre del Mar (Málaga)

 

 

CATEGORÍA C (hasta 14 anys)
Primer Premi Pablo Nicolás Rossi 13 anys Florianópolis (Brasil)
Segon Premi Juan Miguel Moreno Camacho 12 anys Málaga
Tercer Premi Patricia García Gil 14 anys Zaragoza
Premi M. Espanyola Pablo Nicolás Rossi 13 anys Florianópolis (Brasil)

 

XII CONCURS INTERNACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 2003

 

CATEGORÍA A (hasta 28 anys)
Primer Premi Sunghoon Hwang 27 anys Corea
Segon Premi Enrique Bernaldo de Quirós Martín 21 anys Madrid (España)
Anna Khanina 24 anys Moscú (Rusia)
Tercer Premi Desierto
Premi M. Espanyola Enrique Bernaldo de Quirós Martín 21 anys Madrid (España)
Premi Sonata Clásica Sunghoon Hwang 27 anys Corea
Premi Música S. XX Anna Khanina 24 anys Moscú (Rusia)

 

 

CATEGORÍA B (hasta 20 anys)
Primer Premi Desierto
Segon Premi Judith Jáuregui Fernández 18 anys San Sebastián (Málaga)
Bernadetta Raatz 20 anys Koszalin (Polonia)
Tercer Premi Eva María Jiménez Rodríguez 19 anys Granada (España)
Premi M. Espanyola Bernadetta Raatz 20 anys Koszalin (Polonia)

 

 

CATEGORÍA C (hasta 14 anys)
Primer Premi Ricardo Pérez Merino 14 anys Madrid (España)
Segon Premi Ignasi Cambra Díaz 13 anys Barcelona (España)
Tercer Premi Desierto
Premi M. Espanyola Ignasi Cambra Díaz 13 anys Barcelona (España)

 

XIII CONCURS INTERNACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 2004

 

CATEGORÍA A (hasta 28 anys)
Primer Premi Cathal Breshlin 26 anys Irlanda del Norte
Segon Premi Xavier Torres Cuenca 22 anys Alberic (España)
Jorge Picó Álvarez 26 anys Madrid (España)
Tercer Premi Kayo Ishizuka 27 anys Kanagawa (Japón)
Premi M. Espanyola Xavier Torres Cuenca 22 anys Alberic (España)
Premi Sonata Clásica Kayo Ishizuka 27 anys Kanagawa (Japón)

 

 

CATEGORÍA B (hasta 20 anys)
Primer Premi Beatrix Klein 20 anys Bonn (Alemania)
Segon Premi Xoan Castiñeira Varela 20 anys Barcelona (España)
Tercer Premi Desierto
Premi M. Espanyola Daniel Díaz González 20 anys Huelva (España)

 

 

CATEGORÍA C (hasta 14 anys)
Primer Premi Desierto
Segon Premi Marc Heredia Trech 15 anys Barcelona (España)
Tercer Premi Ana Beatriz Tejado Castillo 15 anys Alcázar de S. Juan (España)
Premi M. Espanyola Ana Beatriz Tejado Castillo 15 anys Alcázar de S. Juan (España)

 

XIV CONCURS INTERNACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 2005

 

CATEGORÍA A (hasta 28 anys)
Primer Premi Kookhee Hong 25 anys Seúl (Corea)
Segon Premi Carles Marín Moret 26 anys Valencia (España)
Tercer Premi Yashuangzi Xie 25 anys Guizhou (China)
Premi M. Espanyola Carles Marín 26 anys Valencia (España)

 

 

CATEGORÍA B (hasta 20 anys)
Primer Premi Eduardo Moreno González 18 anys Almendralejo (Badajoz)
Segon Premi Desierto
Tercer Premi Beatriz González Díez 20 anys Segovia (España)
Premi M. Espanyola Beatriz González Díez 20 anys Segovia (España)

 

 

CATEGORÍA C (hasta 14 anys)
Primer Premi Juan Miguel Moreno Camacho 15 anys Málaga (España)
Segon Premi Ganna Zubenko 15 anys Dimitrov (Ucrania)
Juan Andrés Barahona Yepez 15 anys Oviedo (Asturias)
Tercer Premi Elena Frutos Fernández 11 anys Galapagar (Madrid)
Idoia Gutiérrez Etxegarai 14 anys Avilés (Asturias)
Premi M. Espanyola Juan Miguel Moreno Camacho 15 anys Málaga (España)

 

XV CONCURS INTERNACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 2006

 

CATEGORÍA A (hasta 30 anys)
Primer Premi Maxim Anikushin 29 anys Moscú (Rusia)
Segon Premi Cosmin Boeru 26 anys Craiova (Rumania)
Tercer Premi Desierto
Premi M. Espanyola Cosmin Boeru 26 anys Craiova (Rumania)

 

 

CATEGORÍA B (hasta 21 anys)
Primer Premi Desierto
Segon Premi Jorge Giménez Pérez 19 anys Godella (Valencia)
Tercer Premi Beatriz González Díez 21 anys Segovia (España)
Premi M. Espanyola Jorge Giménez Pérez 19 anys Godella (Valencia)

 

 

CATEGORÍA C (hasta 16 anys)
Primer Premi Andrea Zamora Gumbao 7 anys Catral (Alicante)
Isaac Friedhoff Calvo 16 anys Barcelona (España)
Segon Premi José Ramón García Pérez 13 anys Albacete (España)
Idoia Gutiérrez Etxegarai 15 anys Avilés (Asturias)
Tercer Premi Francisco Javier Krohn Montalvo 16 anys Tres Cantos (Madrid)
Laura Moratón Carrasco 16 anys Alcantarilla (Murcia)
Premi M. Espanyola José Ramón García Pérez 13 anys Albacete (España)

 

XVI CONCURS INTERNACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 2007

 

CATEGORÍA A (hasta 30 anys)
Primer Premi Edward Neeman  22 anys Princeton (U.S.A.)
Segon Premi Andreas Hering  23 anys Marburg (Alemania)
Tercer Premi Enrique Bernaldo de Quirós  25 anys Madrid (España)
Premi M. Espanyola Edward Neeman  22 anys Princeton (U.S.A.)

 

CATEGORÍA B (hasta 21 anys)
Primer Premi Desierto
Segon Premi Mario Mora Saiz 17 anys Cuenca (España
Tercer Premi Erica Murase Fernández 18 anys Salou (Tarragona)
Premi M. Espanyola Mario Mora Saiz 17 anys Cuenca (España)

 

CATEGORÍA C (hasta 16 anys)
Primer Premi María Angeles Ayala Moreno 10 anys Totana (Murcia)
Cristina Naranjo Pérez 16 anys Las Palmas de G.C.(España)
Segon Premi Diego Catalán Flores 15 anys Cuenca (España)
Pablo Martínez Martínez 15 anys Alzira (Valencia)
Tercer Premi Martina Lenton 16 anys Oldenburg (Alemania)
Premi M. Espanyola Diego Catalán Flores 15 anys Cuenca (España)

 

XVII CONCURS INTERNACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 2008

 

CATEGORÍA A (hasta 30 anys)
Primer Premi Lilian Akopova 23 anys Yerevan (Armenia)                 
Segon Premi Jonathan Floril 18 anys Quito (Ecuador)
Tercer Premi Xavier Torres Cuenca                      25 anys Alberic (Valencia)
Premi M. Espanyola        Desierto

 

 

CATEGORÍA B (hasta 21 anys)
Primer Premi Claudia Cordero Valeta 21 anys Barcelona (España)
Segon Premi Valentín Moldovan 20 anys Tìrgu.Mures (Rumanía)            
Tercer Premi Mª Josefina Urraca Pérez de Diego   21 anys Palencia (España)
Premi M. Espanyola        Ricardo Pérez Merino 19 anys Madrid (España)

 

 

CATEGORÍA C (hasta 16 anys)
Primer Premi Diego Catalán Flores 16 anys Cuenca (España)
Segon Premi Elena Frutos Fernández 14 anys Galapagar (Madrid)                 
Pablo Martínez Martínez                  16 anys Alzira (Valencia)
Tercer Premi Alba Herraiz Tirado 15 anys Cuenca (España)
Premi M. Espanyola        Diego Catalán Flores 16 anys Cuenca (España)

 

 XVIII CONCURS INTERNACIONAL DE PIANO "CIUTAT DE CARLET" 2009

 

CATEGORÍA A (hasta 30 anys)
Primer Premi Nao Yuki 26 anys Fukushima (Japón)                 
Segon Premi Yixing Pan  18 anys Shanghai (China)
Tercer Premi Riyad Nicolas                  20 anys Aleppo (Siria)
Premi M. Espanyola        Yixing Pan                                     18 anys Shanghai (China)

 

CATEGORÍA B (hasta 21 anys)
Primer Premi Liana Gevorgyan 19 anys Tatarstan (Rusia)                 
Segon Premi Miguel Pan Zhou 21 anys Valencia
Tercer Premi

Yukika Nishida 

18 anys Osaka (Japón)
Premi M. Espanyola        Javier M. Obrer Valero                        18 anys Shanghai (China)

 

CATEGORÍA C (hasta 16 anys)

Primer Premi

Susana Gómez Vazquez             14 anys A. de Henares (Madrid)  

Segon Premi

Elena Frutos Fernández
Francisco M. Freire dos Reis 

15 anys Galapagar (Madrid)
16 anys Oporto (Portugal)                         

Tercer Premi

Ester Lecha Jover 

16 anys El Masnou (Barcelona)         

Premi M. Espanyola       

Susana Gómez Vazquez       

14 anys A. de Henares (Madrid)